Condensator electrolitic, 330µF, 10V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1A331, T221326
- Producător Panasonic
- Cod produs:T221326
5,97lei
- Fără TVA:4,93lei
- 5 sau mai multe 4,44lei
- 10 sau mai multe 3,51lei
- 25 sau mai multe 2,57lei
- Disponibilitate:În Stoc (79 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 10V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1A331
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 10V DC
Toleranta: ±20%
Serie: FC
Impedanta: 117mΩ
Caracteristici
| Capacitate condensator | 330µF |
| Producator | Panasonic |
| Temperatura de lucru | 105°C |
| Tensiune de lucru max. | 10V DC |
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 10V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1A331