Condensator electrolitic, 330µF, 10V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1A331, T221326
Distribuie
  • 5,97lei
  • Fără TVA:4,93lei
  • 5 sau mai multe 4,44lei
  • 10 sau mai multe 3,51lei
  • 25 sau mai multe 2,57lei
  • Disponibilitate:În Stoc (79 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 10V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1A331
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 10V DC
Toleranta: ±20%
Serie: FC
Impedanta: 117mΩ
Caracteristici
Capacitate condensator 330µF
Producator Panasonic
Temperatura de lucru 105°C
Tensiune de lucru max. 10V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 10V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1A331