Condensator electrolitic 22µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J220MNN0511U
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128697
Distribuie
  • 0,29lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 250 sau mai multe 0,22lei
  • 950 sau mai multe 0,15lei
  • 2150 sau mai multe 0,14lei
  • Disponibilitate:În Stoc (31800 buc.)
Capacitate: 22µF
Tensiune de lucru: 63V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitanţa 22µF
Dimensiuni carcasa Ø5x11mm
Durata de viaţa 2000h
Material Plastic
Raster terminale 2mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 22µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J220MNN0511U