Condensator electrolitic 15µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J150MNN0511U, T128696
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128696
Distribuie
  • 0,33lei
  • Fără TVA:0,27lei
  • 100 sau mai multe 0,19lei
  • 740 sau mai multe 0,14lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2523 buc.)
Condensator electrolitic 15µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J150MNN0511U
Capacitate: 15µF
Tensiune de lucru: 63V DC
Toleranta: ±20%:
Caracteristici
Capacitanţa 15µF
Dimensiuni carcasa Ø5x11mm
Durata de viaţa 2000h
Raster terminale 2mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 15µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J150MNN0511U