Condensator electrolitic 10µF, 100V DC, 105°C, Elite, PF2A100MNN6311U, T128709
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128709
Distribuie
  • 0,46lei
  • Fără TVA:0,38lei
  • 100 sau mai multe 0,27lei
  • 690 sau mai multe 0,18lei
  • 1590 sau mai multe 0,17lei
  • Disponibilitate:În Stoc (18321 buc.)
Condensator electrolitic 10µF, 100V DC, 105°C, Elite, PF2A100MNN6311U
Capacitate: 10µF
Tensiune de lucru: 100V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa Ø6.3x11mm
Durata de viaţa 2000h
Material Plastic
Raster terminale 2.5mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Tip montare Clema
Tip produs Clema
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 10µF, 100V DC, 105°C, Elite, PF2A100MNN6311U