Condensator electrolitic 0.47uF, 450V DC, 105 grade C, Elite, PF2WR47MNN6311U, T128760
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128760
Distribuie
  • 0,83lei
  • Fără TVA:0,69lei
  • 100 sau mai multe 0,54lei
  • 270 sau mai multe 0,40lei
  • 620 sau mai multe 0,38lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3961 buc.)
Condensator electrolitic 0.47uF, 450V DC, 105°C, Elite, PF2WR47MNN6311U
Capacitate: 0.47µF
Tensiune de lucru: 450V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitate condensator 0.47µF
Producator Elite
Serie PF
Temperatura de lucru 105°C
Tensiune de lucru max. 450V DC