Condensator electrolitic 0.47uF, 450V DC, 105 grade C, Elite, PF2WR47MNN6311U, T128760
- Producător Elite
- Cod produs:T128760
0,83lei
- Fără TVA:0,69lei
- 100 sau mai multe 0,54lei
- 270 sau mai multe 0,40lei
- 620 sau mai multe 0,38lei
- Disponibilitate:În Stoc (3961 buc.)
Condensator electrolitic 0.47uF, 450V DC, 105°C, Elite, PF2WR47MNN6311U
Capacitate: 0.47µF
Tensiune de lucru: 450V DC
Toleranta: ±20%:
Caracteristici
| Capacitate condensator | 0.47µF |
| Producator | Elite |
| Serie | PF |
| Temperatura de lucru | 105°C |
| Tensiune de lucru max. | 450V DC |