Condensator cu polipropilena, 470pF, 400V AC, 1000V DC, R76QD0470SE00J, T259884
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T259884
Distribuie
  • 6,58lei
  • Fără TVA:5,44lei
  • 10 sau mai multe 3,29lei
  • 50 sau mai multe 2,92lei
  • 61 sau mai multe 1,80lei
  • Disponibilitate:În Stoc (92 buc.)
Condensator cu polipropilena, 470pF, 400V AC, 1000V DC, R76QD0470SE00J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 470pF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1000V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R76
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitate condensator 470pF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator cu polipropilena, 470pF, 400V AC, 1000V DC, R76QD0470SE00J