Condensator cu polipropilena, 470nF, 300V AC, 630V DC, PHE450MF6470JR06L2, T259652
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T259652
Distribuie
  • 41,73lei
  • Fără TVA:34,48lei
  • 7 sau mai multe 18,57lei
  • 15 sau mai multe 17,57lei
  • Disponibilitate:În Stoc (46 buc.)
Condensator cu polipropilena, 470nF, 300V AC, 630V DC, PHE450MF6470JR06L2
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 300V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitate condensator 470nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator cu polipropilena, 470nF, 300V AC, 630V DC, PHE450MF6470JR06L2