Condensator cu polipropilena, 2,7nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPP-2N7R10/400, T286255
Distribuie
  • 0,48lei
  • Fără TVA:0,39lei
  • 100 sau mai multe 0,32lei
  • 360 sau mai multe 0,28lei
  • 830 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1669 buc.)
Condensator cu polipropilena, 2,7nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPP-2N7R10/400
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate: 2,7nF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...85°C
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
Capacitate condensator 2.7nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 400V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator cu polipropilena, 2, 7nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPP-2N7R10/400