Condensator cu polipropilena, 0,33µF, 310V AC, SR PASSIVES, MKP-X2-330NR22/310, T286003
Distribuie
  • 1,84lei
  • Fără TVA:1,52lei
  • 100 sau mai multe 1,02lei
  • 170 sau mai multe 0,64lei
  • 390 sau mai multe 0,60lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2242 buc.)
Condensator cu polipropilena, 0,33µF, 310V AC, SR PASSIVES, MKP-X2-330NR22/310
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate: 0,33µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Tensiune de lucru max.: 310V AC
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
Capacitate condensator 0,33µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 310V AC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator cu polipropilena, 0, 33µF, 310V AC, SR PASSIVES, MKP-X2-330NR22/310