Condensator ceramic, 68pF, 50V DC, SMD 0603, VISHAY, VJ0603A680JXAAC, T268679
- Producător Vishay
- Cod produs:T268679
1,52lei
- Fără TVA:1,25lei
- 10 sau mai multe 0,72lei
- 50 sau mai multe 0,56lei
- 100 sau mai multe 0,50lei
- Disponibilitate:În Stoc (1445 buc.)
Condensator ceramic, 68pF, 50V DC, SMD 0603, VISHAY, VJ0603A680JXAAC
Producator: VISHAY
Tip condensator: ceramic
Capacitate condensator: 68pF
Tensiune de lucru max.: 50V DC
Dielectric: C0G
Toleranta: ±5%
Capsula: SMD 0603
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Capsula | SMD 0603 |
| Tensiune de lucru max. | 50V |
Etichete: Condensator, ceramic, 68pF, 50VDC, SMD0603, VISHAY, VJ0603A680JXAAC