Condensator ceramic 5.6pF, SMD 0402, C0G, 50V, MURATA, GRM1555C1H5R6DA01D, T228418
- Producător Murata
- Cod produs:T228418
0,87lei
- Fără TVA:0,72lei
- 10 sau mai multe 0,07lei
- 100 sau mai multe 0,05lei
- 500 sau mai multe 0,04lei
- Disponibilitate:În Stoc (27400 buc.)
Condensator ceramic 5.6pF, SMD 0402, C0G, 50V, MURATA, GRM1555C1H5R6DA01D
Capacitate condensator: 5.6pF
Capsula: SMD 0402
Dielectric: C0G
Temperatura de lucru: -55...125°C
Tensiune de lucru: 50V
Producator: MURATA
Caracteristici
| Capacitanţa | 5.6pF |
| Carcasa - inch | 0402 |
| Carcasa - mm | 1005 |
| Serie condensatoare | GRM |
| Subtip condensator | MLCC |
| Tip condensator | ceramic |
| Toleranţa capacitate | ±0.5pF |
Etichete: Condensator ceramic 5.6pF, SMD 0402, C0G, 50V, MURATA, GRM1555C1H5R6DA01D