Condensator ceramic 4.7pF, SMD 0402, C0G, 50V, SAMSUNG, CL05C4R7CB5NNNC, T228388
  • Producător Samsung
  • Cod produs:T228388
Distribuie
  • 0,46lei
  • Fără TVA:0,38lei
  • 100 sau mai multe 0,18lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (16138 buc.)
Condensator ceramic 4.7pF, SMD 0402, C0G, 50V, SAMSUNG, CL05C4R7CB5NNNC
Capacitate condensator: 4.7pF
Capsula: SMD 0402
Dielectric: C0G
Temperatura de lucru: -55...125°C
Tensiune de lucru: 50V
Producator: SAMSUNG
Caracteristici
Capacitanţa 4.7pF
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Subtip condensator MLCC
Tip condensator ceramic
Toleranţa capacitate ±0.25pF
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator ceramic 4.7pF, SMD 0402, C0G, 50V, SAMSUNG, CL05C4R7CB5NNNC