Condensator ceramic 3.9pF, SMD 0402, C0G, 50V, MURATA, GRM1555C1H3R9CA01D, T228413
  • Producător Murata
  • Cod produs:T228413
Distribuie
  • 0,85lei
  • Fără TVA:0,70lei
  • 10 sau mai multe 0,10lei
  • 100 sau mai multe 0,07lei
  • 500 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (22853 buc.)
Condensator ceramic 3.9pF, SMD 0402, C0G, 50V, MURATA, GRM1555C1H3R9CA01D
Capacitate condensator: 3.9pF
Capsula: SMD 0402
Dielectric: C0G
Temperatura de lucru: -55...125°C
Tensiune de lucru: 50V
Producator: MURATA
Caracteristici
Capacitanţa 3.9pF
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Serie condensatoare GRM
Subtip condensator MLCC
Tip condensator ceramic
Toleranţa capacitate ±0.25pF
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator ceramic 3.9pF, SMD 0402, C0G, 50V, MURATA, GRM1555C1H3R9CA01D