Condensator ceramic, 1kV, 33pF, SR PASSIVES, CCH-33P/1000V, T240526
Distribuie
  • 0,73lei
  • Fără TVA:0,61lei
  • 100 sau mai multe 0,30lei
  • 500 sau mai multe 0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7813 buc.)
Condensator ceramic, 1kV, 33pF, SR PASSIVES, CCH-33P/1000V
Tip condensator: Ceramic
Capacitate condensator: 33pF
Tensiune de lucru: 1kV
Toleranta: ±10%
Dielectric: Y5P
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
Capacitanţa 33pF
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip condensator ceramic
Tip montare Clema
Tip produs Clema
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator ceramic, 1kV, 33pF, SR PASSIVES, CCH-33P/1000V