Banda FFC, 19 fire, lungime 12.7cm, pas pini 1mm, 10-19-A-0127-C-4-08-4-T, GCT, M000047
- Producător Gct
- Cod produs:M000047
7,90lei
- Fără TVA:6,53lei
- Disponibilitate:În Stoc (2 buc.)
Banda FFC, 19 fire, lungime 12.7cm, pas pini 1mm, 10-19-A-0127-C-4-08-4-T, GCT
10-19-A-0127-C-4-08-4-T, GCT
Numarul de fire: 19
Lungime: 127 mm
Grosime: 0.3 mm
Latime: 20 mm
Tensiune maxima: 60V
Contactele pe aceeasi parte
Producator: GCT
Caracteristici
| Contacte | Pe aceeasi parte |
| Grosime | 0.3 mm |
| Latime | 20 mm |
| Lungime | 12.7 cm |
| Numarul de fire | 19 fire |
Etichete: banda, ffc, 19, fire, lungime, 127cm, pas, pini, 1mm, 1019a0127c4084t, gct