-
17,29lei
- Fără TVA:14,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Alimentator 9V, 1,5A
Tensiune de intrare: AC100 - 240V
Tensiune de iesire: DC9V, 1,5A
Conector DC:
2,5mm, diametru interior
5,5mm, diametru exterior
11mm lungime.
Caracteristici
| Conector DC diametru exterior | 5.5mm |
| Conector DC diametru interior | 2.5mm |
| Conector DC lungime | 11mm |
| Curent iesire | 1.5A |
| Tensiune de alimentare | 220V AC |
| Tensiune iesire | 9V |
| Tip Accesoriu | Alimentator |
| Tip conector | Conector DC |
| Tip produs | Alimentator |
