Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, X1-DFN1006-3, DIODES INCORPORATED - DMP56D0UFB-7B
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T255164
-
0,69lei
- Fără TVA:0,57lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, X1-DFN1006-3, DIODES INCORPORATED - DMP56D0UFB-7B
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: X1-DFN1006-3
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -50V
Curent drena: -0.2A
Putere disipata: 0.425W
Rezistenta in timpul functionarii: 6Ω
Tensiune poarta-sursa: ±8V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate |
| Carcasa | X1-DFN1006-3 |
| Curent drena | -0.2A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 6Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -50V |
| Tensiune poarta-sursa | ±8V |
