Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, U-DFN2020-6, DIODES INCORPORATED - DMP2023UFDF-7
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T254497
-
1,74lei
- Fără TVA:1,44lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, U-DFN2020-6, DIODES INCORPORATED - DMP2023UFDF-7
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: U-DFN2020-6
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -20V
Curent drena: -3.9A
Putere disipata: 0.73W
Rezistenta in timpul functionarii: 0.09Ω
Tensiune poarta-sursa: ±8V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | U-DFN2020-6 |
| Curent drena | -3.9A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.09Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -20V |
| Tensiune poarta-sursa | ±8V |
