Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOT223, DIODES INCORPORATED - ZXMP4A16GTA
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T255154
-
10,32lei
- Fără TVA:8,53lei
-
- 10 sau mai multe 6,43lei
- 36 sau mai multe 3,20lei
- 82 sau mai multe 3,03lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1000 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOT223, DIODES INCORPORATED - ZXMP4A16GTA
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: SOT223
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -40V
Curent drena: -5.1A
Putere disipata: 2W
Rezistenta in timpul functionarii: 0.1Ω
Tensiune poarta-sursa: ±20V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | SOT223 |
| Curent drena | -5.1A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.1Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -40V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
