Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOT223, DIODES INCORPORATED - ZXMP10A18GTA
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T255146
-
20,38lei
- Fără TVA:16,85lei
-
- 10 sau mai multe 13,52lei
- 15 sau mai multe 8,00lei
- 33 sau mai multe 7,59lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (880 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOT223, DIODES INCORPORATED - ZXMP10A18GTA
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: SOT223
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -100V
Curent drena: -3A
Putere disipata: 2W
Rezistenta in timpul functionarii: 0.15Ω
Tensiune poarta-sursa: ±20V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | SOT223 |
| Curent drena | -3A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.15Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
