Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, PowerPAK® SO8, VISHAY - SI7655ADN-T1-GE3
- Producător Vishay
- Cod produs:T254985
-
10,73lei
- Fără TVA:8,87lei
-
- 10 sau mai multe 6,76lei
- 29 sau mai multe 3,82lei
- 66 sau mai multe 3,62lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3038 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, PowerPAK® SO8, VISHAY - SI7655ADN-T1-GE3
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: PowerPAK® SO8
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -20V
Curent drena: -40A
Putere disipata: 36W
Rezistenta in timpul functionarii: 3.6mΩ
Tensiune poarta-sursa: ±12V
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Carcasa | PowerPAK® SO8 |
| Curent de drena in impuls | -100A |
| Curent drena | -40A |
| Incarcatura poarta | 225nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 3.6mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -20V |
| Tensiune poarta-sursa | ±12V |
