Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, DPAK, VISHAY - IRFR9014PBF
- Producător Vishay
- Cod produs:T254735
-
9,31lei
- Fără TVA:7,70lei
-
- 10 sau mai multe 3,52lei
- 36 sau mai multe 3,01lei
- 84 sau mai multe 2,84lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1330 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, DPAK, VISHAY - IRFR9014PBF
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: DPAK
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -60V
Curent drena: -3.2A
Putere disipata: 25W
Rezistenta in timpul functionarii: 500mΩ
Tensiune poarta-sursa: ±20V
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | -3.2A |
| Incarcatura poarta | 12nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 500mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
