Tranzistor PNP, ON SEMICONDUCTOR - MJF15031G
Distribuie
  • 20,32lei
  • Fără TVA:16,79lei
  • 10 sau mai multe 9,95lei
  • 20 sau mai multe 9,62lei
  • 24 sau mai multe 9,41lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (114 buc.)
Tip tranzistor: PNP, bipolar
Curent de colector: 8A
Montare: THT
Tensiune colector-emitor: 150V
Putere: 36W
Capsula: TO220FP
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Carcasa TO220FP
Curent de colector 8A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare bipolar
Subtip ambalaj tub
Tensiune colector-emiţator 150V