Tranzistor PNP, ON SEMICONDUCTOR - MJF15031G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T138375
20,32lei
- Fără TVA:16,79lei
- 10 sau mai multe 9,95lei
- 20 sau mai multe 9,62lei
- 24 sau mai multe 9,41lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (114 buc.)
Tip tranzistor: PNP, bipolar
Curent de colector: 8A
Montare: THT
Tensiune colector-emitor: 150V
Putere: 36W
Capsula: TO220FP
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent de colector | 8A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | tub |
| Tensiune colector-emiţator | 150V |