-
0,66lei
- Fără TVA:0,55lei
-
- 100 sau mai multe 0,33lei
- 435 sau mai multe 0,22lei
- 1010 sau mai multe 0,21lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (775 buc.)
Tranzistor NPN, bipolar, TO92, CDIL - BC183B
Caracteristici
| Amplificare curent | 240...500 |
| Carcasa | TO92 |
| Curent de colector | 0.1A |
| Factor de zgomot | 10dB |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Tensiune colector-emiţator | 30V |
| Tip produs | Datalogger |
