-
1,73lei
- Fără TVA:1,43lei
-
- 10 sau mai multe 1,67lei
- 68 sau mai multe 1,51lei
- 158 sau mai multe 1,43lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4039 buc.)
Tranzistor NPN, bipolar, TO39, CDIL - 2N2102
Caracteristici
| Amplificare curent | 10...120 |
| Carcasa | TO39 |
| Curent de colector | 1A |
| Factor de zgomot | 6dB |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Tensiune colector-emiţator | 65V |
| Tip produs | Datalogger |
