Tranzistor NPN, SOT23, SMD, ON SEMICONDUCTOR - MMUN2237LT1G
Distribuie
  • 0,21lei
  • Fără TVA:0,17lei
  • 10 sau mai multe 0,19lei
  • 100 sau mai multe 0,19lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (15 buc.)
Tip tranzistor: NPN, bipolar
Montare: SMD
Capsula: SOT23
Tensiune colector-emitor: 50V
Curent de colector: 0.1A
Putere disipata: 246mW
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Carcasa SOT23
Curent de colector 0.1A
Polarizare bipolar
Rezistor baza-emitor 22kΩ
Rezistor de baza 47kΩ
Subtip ambalaj bandă, rolă
Subtip tranzistor BRT
Tensiune colector-emiţator 50V