Tranzistor NPN, SOT23, SMD, ON SEMICONDUCTOR - BCW32LT1G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T202475
1,19lei
- Fără TVA:0,99lei
- 10 sau mai multe 0,87lei
- 50 sau mai multe 0,60lei
- 100 sau mai multe 0,51lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (455 buc.)
Tip tranzistor: NPN, bipolar
Montare: SMD
Capsula: SOT23
Tensiune colector-emitor: 32V
Curent de colector: 0.1A
Putere disipata: 225mW
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Amplificare curent | 200 |
| Carcasa | SOT23 |
| Curent de colector | 0.1A |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Tensiune colector-emiţator | 32V |