Tranzistor N-MOSFET, capsula WDFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDMC86240
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122474
-
16,56lei
- Fără TVA:13,69lei
-
- 10 sau mai multe 10,19lei
- 23 sau mai multe 9,65lei
- 100 sau mai multe 9,62lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula WDFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDMC86240
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 150V
Capsula: WDFN8
Montare: SMD
Putere disipata: 40W
Curent drena: 16A
Caracteristici
| Carcasa | WDFN8 |
| Curent drena | 16A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 97mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 150V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
