Tranzistor N-MOSFET, capsula WDFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDMC3612
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122469
-
5,31lei
- Fără TVA:4,39lei
-
- 10 sau mai multe 3,77lei
- 40 sau mai multe 2,53lei
- 91 sau mai multe 2,39lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula WDFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDMC3612
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: WDFN8
Montare: SMD
Putere disipata: 35W
Curent drena: 16A
Caracteristici
| Carcasa | WDFN8 |
| Curent drena | 16A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 212mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
