Tranzistor N-MOSFET, capsula WDFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDM3622
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122464
-
8,39lei
- Fără TVA:6,93lei
-
- 5 sau mai multe 7,57lei
- 18 sau mai multe 5,59lei
- 41 sau mai multe 5,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula WDFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDM3622
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: WDFN8
Montare: SMD
Putere disipata: 2.1W
Curent drena: 4.4A
Caracteristici
| Carcasa | WDFN8 |
| Curent drena | 4.4A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 120mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
