Tranzistor N-MOSFET, capsula TO268, IXYS - IXFT140N20X3HV
- Producător Ixys
- Cod produs:T123522
-
101,50lei
- Fără TVA:83,89lei
-
- 2 sau mai multe 78,77lei
- 3 sau mai multe 74,56lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula TO268, IXYS - IXFT140N20X3HV
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 200V
Capsula: TO268
Montare: SMD
Putere disipata: 520W
Curent drena: 140A
Caracteristici
| Carcasa | TO268 |
| Curent drena | 140A |
| Incarcatura poarta | 127nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 9.6mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 200V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 90ns |
| Tip produs | Datalogger |
