Tranzistor N-MOSFET, capsula TO252, WAYON - WMO10N60C2
- Producător Wayon
- Cod produs:T124457
-
3,00lei
- Fără TVA:2,48lei
-
- 5 sau mai multe 2,67lei
- 25 sau mai multe 2,38lei
- 90 sau mai multe 2,35lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1589 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula TO252, WAYON - WMO10N60C2
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 600V
Capsula: TO252
Montare: SMD
Putere disipata: 57W
Curent drena: 8A
Caracteristici
| Carcasa | TO252 |
| Curent drena | 8A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 690mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
