-
18,38lei
- Fără TVA:15,19lei
-
- 13 sau mai multe 7,99lei
- 29 sau mai multe 7,55lei
- 280 sau mai multe 7,32lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula TO252, IXYS - IXTY2N65X2
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 650V
Capsula: TO252
Montare: SMD
Putere disipata: 55W
Curent drena: 2A
Caracteristici
| Carcasa | TO252 |
| Curent drena | 2A |
| Incarcatura poarta | 4.3nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.3Ω |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Timp de restabilire | 137ns |
| Tip produs | Datalogger |
