Tranzistor N-MOSFET, capsula TO251A, ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR - AOI4286
- Producător Alpha & Omega Semiconductor
- Cod produs:T121538
-
5,74lei
- Fără TVA:4,75lei
-
- 10 sau mai multe 2,07lei
- 62 sau mai multe 1,54lei
- 144 sau mai multe 1,46lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3444 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula TO251A, ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR - AOI4286
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: TO251A
Montare: SMD
Putere disipata: 30W
Curent drena: 10A
Caracteristici
| Carcasa | TO251A |
| Curent drena | 10A |
| Incarcatura poarta | 2.8nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 68mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
