-
8,89lei
- Fără TVA:7,35lei
-
- 10 sau mai multe 5,73lei
- 31 sau mai multe 3,11lei
- 72 sau mai multe 2,94lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1980 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT89, IXYS - CPC3703CTR
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 250V
Capsula: SOT89
Montare: SMD
Putere disipata: 1.1W
Curent drena: 0.36A
Caracteristici
| Carcasa | SOT89 |
| Curent drena | 0.36A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 4Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | sărăcit |
| Tensiune drena-sursa | 250V |
| Tensiune poarta-sursa | ±15V |
| Tip produs | Datalogger |
