Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, ON SEMICONDUCTOR - NVTR4503NT1G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123845
-
1,95lei
- Fără TVA:1,62lei
-
- 5 sau mai multe 1,72lei
- 10 sau mai multe 1,51lei
- 25 sau mai multe 1,18lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, ON SEMICONDUCTOR - NVTR4503NT1G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.73W
Curent drena: 1.5A
Caracteristici
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 1.5A |
| Incarcatura poarta | 7nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 140mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
