Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, ON SEMICONDUCTOR - NTR3C21NZT1G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123824
-
3,21lei
- Fără TVA:2,66lei
-
- 10 sau mai multe 2,47lei
- 50 sau mai multe 1,60lei
- 100 sau mai multe 1,31lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2865 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, ON SEMICONDUCTOR - NTR3C21NZT1G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 20V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.47W
Curent drena: 2.6A
Caracteristici
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 2.6A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 24mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 20V |
| Tensiune poarta-sursa | ±8V |
| Tip produs | Datalogger |
