Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, DIODES INCORPORATED - ZVN3320FTA
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T124509
-
4,84lei
- Fără TVA:4,00lei
-
- 5 sau mai multe 3,99lei
- 10 sau mai multe 3,44lei
- 50 sau mai multe 2,23lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (252 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, DIODES INCORPORATED - ZVN3320FTA
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 200V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.33W
Curent drena: 0.06A
Caracteristici
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 0.06A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 25Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 200V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
