Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, DIODES INCORPORATED - DMN3023L-7
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T122316
-
3,33lei
- Fără TVA:2,75lei
-
- 10 sau mai multe 2,30lei
- 50 sau mai multe 1,50lei
- 100 sau mai multe 1,25lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6189 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, DIODES INCORPORATED - DMN3023L-7
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.6W
Curent drena: 5.8A
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate |
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 5.8A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.028Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
