Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, DIODES INCORPORATED - 2N7002KQ-13
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T121362
-
1,00lei
- Fără TVA:0,83lei
-
- 10 sau mai multe 0,84lei
- 100 sau mai multe 0,51lei
- 379 sau mai multe 0,25lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7742 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, DIODES INCORPORATED - 2N7002KQ-13
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.37W
Curent drena: 0.31A
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate |
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 0.31A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 3Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
