Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, ON SEMICONDUCTOR - FDT3612
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122551
-
6,65lei
- Fără TVA:5,49lei
-
- 5 sau mai multe 4,93lei
- 10 sau mai multe 4,12lei
- 40 sau mai multe 2,39lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2792 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, ON SEMICONDUCTOR - FDT3612
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: SOT223
Montare: SMD
Putere disipata: 3W
Curent drena: 3.7A
Caracteristici
| Carcasa | SOT223 |
| Curent drena | 3.7A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 245mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
