Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, ON SEMICONDUCTOR - FDT1600N10ALZ
Distribuie
  • 7,88lei
  • Fără TVA:6,51lei
  • 10 sau mai multe 5,71lei
  • 35 sau mai multe 2,87lei
  • 81 sau mai multe 2,72lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1698 buc.)
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: SOT223
Montare: SMD
Putere disipata: 10.42W
Curent drena: 3.5A
Caracteristici
Carcasa SOT223
Curent drena 3.5A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 160mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 100V
Tensiune poarta-sursa ±20V