Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, IXYS - CPC3960ZTR
- Producător Ixys
- Cod produs:T122208
-
5,53lei
- Fără TVA:4,57lei
-
- 10 sau mai multe 4,20lei
- 30 sau mai multe 3,31lei
- 69 sau mai multe 3,14lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (980 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, IXYS - CPC3960ZTR
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 600V
Capsula: SOT223
Montare: SMD
Putere disipata: 1.8W
Curent drena: 0.1A
Caracteristici
| Carcasa | SOT223 |
| Curent drena | 0.1A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 44Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | sărăcit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±15V |
| Tip produs | Datalogger |
