Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, DIODES INCORPORATED - ZXMS6005DGTA
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T124547
-
10,06lei
- Fără TVA:8,31lei
-
- 10 sau mai multe 6,55lei
- 23 sau mai multe 4,47lei
- 52 sau mai multe 4,23lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, DIODES INCORPORATED - ZXMS6005DGTA
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: SOT223
Montare: SMD
Putere disipata: 1.3W
Curent drena: 2A
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate, logic level |
| Carcasa | SOT223 |
| Curent drena | 2A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.2Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tip produs | Datalogger |
