Tranzistor N-MOSFET, capsula SO8, ON SEMICONDUCTOR - NVMFS6H800NT1G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123842
-
20,59lei
- Fără TVA:17,01lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula SO8, ON SEMICONDUCTOR - NVMFS6H800NT1G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 80V
Capsula: SO8
Montare: SMD
Putere disipata: 100W
Curent drena: 20A
Caracteristici
| Carcasa | SO8 |
| Curent drena | 20A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.1mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 80V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
