Tranzistor N-MOSFET, capsula SO8, ON SEMICONDUCTOR - NVMFS6H800NT1G
Distribuie
  • 20,59lei
  • Fără TVA:17,01lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 80V
Capsula: SO8
Montare: SMD
Putere disipata: 100W
Curent drena: 20A
Caracteristici
Carcasa SO8
Curent drena 20A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 2.1mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 80V
Tensiune poarta-sursa ±20V