Tranzistor N-MOSFET, capsula PowerDI®3333-8, DIODES INCORPORATED - DMG7430LFG-7
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T122288
-
2,65lei
- Fără TVA:2,19lei
-
- 5 sau mai multe 2,26lei
- 10 sau mai multe 2,04lei
- 92 sau mai multe 1,08lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula PowerDI®3333-8, DIODES INCORPORATED - DMG7430LFG-7
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: PowerDI®3333-8
Montare: SMD
Putere disipata: 0.9W
Curent drena: 9.2A
Caracteristici
| Carcasa | PowerDI®3333-8 |
| Curent drena | 9.2A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.015Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
